קרנות להצלת חיים


קרן 1510 "להצלת התינוקת הקטנה שלי עוברת ייסורי גיהנום. מצילים את יוטי הקטנה"

אני חנה, אמא של יוטי הפיצית. התינוקת המתוקה, האהובה, היפה בעולם לפני כמה חודשים, בערב אחד, קילחתי את יוטי. מקלחת רגילה לפני השינה. והרגשתי שיש לה גוש בבטן

קרא עוד

קרן 1480 "הוא האבא הכי טוב בעולם !" מצילים את צחי ונותנים לו כליה חדשה.

"אם אתם רואים את הסרטון אני מבקשת שתעצרו ותעזרו שאבא שלי יהיה בריא. אני לא יכולה שהוא חולה כל כך הרבה זמן!" 😢 "לפני שנתיים כשהייתי בת 6 אבא התחיל להרגיש לא טוב. פתאום

קרא עוד

קרן 1370 "מאז שהבן שלי חלה בסרטן-הילדים שלי הולכים לישון רעבים! תצילו אותנו!"

"בהתחלה הילד שלי חלה בסרטן, וחשבתי שעולמי חרב. אבל משם הצרות רק המשיכו. נחמן נתן נפל, ונפגע במוח. ובינתיים, הבית שלנו פשוט קרס כלכלית לחלוטין. אנחנו חייבים אתכם כדי לשרוד!"

קרא עוד

קרן 1410 "היי אני חנוך, לפני שנה חגגתי בר מצווה. עכשיו אני נלחם על החיים שלי!"

חנוך נלחם בלוקמיה קשה. כעת המשפחה שלו הולכת וקורסת מהוצאות המחלה וההשלכות שלה… אל תתעלמו! איך זה מרגיש לאבד את הילדות ברגע? אני לא יודע להסביר את זה. אבל אני זוכר איך זה קרה. הפנים של הרופא כשהוא נכנס לחדר, אפילו עוד לפני שהוא אמר "לילד יש לוקמיה".

קרא עוד

קרן 1320 "עזרו לנו להציל את הכליה היחידה שנותרה לאריאל!"

היי (: אני טלי. תכירו את אריאל. הבת שלי (: גיבורת העל. היא בת 4 וחצי. אנחנו גרים באורנית, כל המשפחה. זאת בקשה מוזרה וקשה לבקש בשביל הילדה שלי. אבל אני מבקשת, בשביל הבת שלי, שתתנו לה במתנה ניתוח.

קרא עוד

ילדה חולת סרטן בבית יש. אבל אוכל בבית - אין...

בין טיפול לטיפול של בן המשפחה, ההורים שחייבים לעזוב את העבודה קורסים כלכלית. המשפחות במצוקה מכל צד!! בואו לא נשאיר אותם לבד. לא נותנים להם להתמודד לבד ולנו שותפים!

קרא עוד

קרן 1100 להצלת האבא אלחנן שחולה במחלה הקשה

מצילים את אלחנן אבא לתינוקת בת חצי שנה הי. קוראים לי אלחנן, אב לתינוקת מדהימה בת חצי שנה. חולה סרטן דרגה 4כמה חודשים לאחר החתונה התחילו לי כאבים עזים בגב.

קרא עוד