קרנות להצלת חיים/ וסיוע לחולים


קרן 1550 " תצילו את מיכל שלי מהסרטן, מצילים את מיכל הקטנה"

״יפה שלי, את אמורה לעלות בשנה הבאה לכיתה א׳. אבל האם תהיי פה איתנו? נקנה לך ילקוט יפה. קלמר ומחברות. אני מבטיחה. רק תישארי פה!״ ״היי חברים. אני שולמית, אמא של מיכל הקטנה. הבת היפה שלי, המתוקה, שהיא כל עולמי. בשנה הבאה היא עולה לכיתה א׳. היא מתרגשת מזה כל כך. אבל את השנה האחרונה שלה היא העבירה בבית החולים, ואנחנו איתה.

קרא עוד

קרן 1480 "הוא האבא הכי טוב בעולם !" מצילים את צחי ונותנים לו כליה חדשה.

"אם אתם רואים את הסרטון אני מבקשת שתעצרו ותעזרו שאבא שלי יהיה בריא. אני לא יכולה שהוא חולה כל כך הרבה זמן!" 😢 "לפני שנתיים כשהייתי בת 6 אבא התחיל להרגיש לא טוב. פתאום

קרא עוד

ילדה חולת סרטן בבית יש. אבל אוכל בבית - אין...

בין טיפול לטיפול של בן המשפחה, ההורים שחייבים לעזוב את העבודה קורסים כלכלית. המשפחות במצוקה מכל צד!! בואו לא נשאיר אותם לבד. לא נותנים להם להתמודד לבד ולנו שותפים!

קרא עוד

קרן 1370 "מאז שהבן שלי חלה בסרטן-הילדים שלי הולכים לישון רעבים! תצילו אותנו!"

"בהתחלה הילד שלי חלה בסרטן, וחשבתי שעולמי חרב. אבל משם הצרות רק המשיכו. נחמן נתן נפל, ונפגע במוח. ובינתיים, הבית שלנו פשוט קרס כלכלית לחלוטין. אנחנו חייבים אתכם כדי לשרוד!"

קרא עוד

קרן 1410 "היי אני חנוך, לפני שנה חגגתי בר מצווה. עכשיו אני נלחם על החיים שלי!"

חנוך נלחם בלוקמיה קשה. כעת המשפחה שלו הולכת וקורסת מהוצאות המחלה וההשלכות שלה… אל תתעלמו! איך זה מרגיש לאבד את הילדות ברגע? אני לא יודע להסביר את זה. אבל אני זוכר איך זה קרה. הפנים של הרופא כשהוא נכנס לחדר, אפילו עוד לפני שהוא אמר "לילד יש לוקמיה".

קרא עוד

קרן 1320 "עזרו לנו להציל את הכליה היחידה שנותרה לאריאל!"

היי (: אני טלי. תכירו את אריאל. הבת שלי (: גיבורת העל. היא בת 4 וחצי. אנחנו גרים באורנית, כל המשפחה. זאת בקשה מוזרה וקשה לבקש בשביל הילדה שלי. אבל אני מבקשת, בשביל הבת שלי, שתתנו לה במתנה ניתוח.

קרא עוד

קרן 1100 להצלת האבא אלחנן שחולה במחלה הקשה

מצילים את אלחנן אבא לתינוקת בת חצי שנה הי. קוראים לי אלחנן, אב לתינוקת מדהימה בת חצי שנה. חולה סרטן דרגה 4כמה חודשים לאחר החתונה התחילו לי כאבים עזים בגב.

קרא עוד

קרן 1250 מצילים את דורין מהלוקמיה!

לפני כשנתיים חלה בעלי האהוב בלוקמיה חריפה. הכימותרפיה לא עזרה לו ואתם הסיכוי האחרון שלנו לשלוח אותו לטיפול להצלת חייו בחו"ל!! בבקשה, תשאירו אותנו פה ביחד!!

קרא עוד