קרן 1550 " תצילו את מיכל שלי מהסרטן, מצילים את מיכל הקטנה"


קרן 1550 " תצילו את מיכל שלי מהסרטן, מצילים את מיכל הקטנה"

 


לתרומה לחצו כאן<<<

 

״יפה שלי, את אמורה לעלות בשנה הבאה לכיתה א׳. אבל האם תהיי פה איתנו?

נקנה לך ילקוט יפה. קלמר ומחברות. אני מבטיחה. רק תישארי פה!״


״היי חברים. אני שולמית, אמא של מיכל הקטנה. הבת היפה שלי, המתוקה, שהיא כל עולמי. בשנה הבאה היא עולה לכיתה א׳. היא מתרגשת מזה כל כך. אבל את השנה האחרונה שלה היא העבירה בבית החולים, ואנחנו איתה.

לפני כשמונה חודשים מיכל לא הרגישה טוב. לקחתי אותה לרופא ומשם מאד מהר הגענו לבית החולים, שם איבחנו לה גידול ממאיר, מסוכן ואלים מאד בכליה.

ההבנה הזו שלילדה שלך יש סרטן, היא הלם מוחלט. היא שוק שגומר אותך במקום. העוצמה של האימה הזו שתופסת את הבטן, ומאותו רגע את הופכת למישהי קצת אחרת. מיכל שלי עוברת טיפולים קשים, כימו והקרנות, כבר חודשים. טיפולים כואבים ושורפים ומתישים. ואנחנו רק עושים הכל כדי להיות איתה, כדי לעזור לה להחלים, כדי להחזיק לה את היד בכל רגע שאפשר. 

תסתכלו על הקטנה שלי. אני מבקשת מכם. הילדה היפה שלי שמסתובבת במסדרונות בית החולים עם פאה. אנחנו רק רוצים דבר אחד. שהיא תישאר איתנו. שתהיה בריאה. שתעלה לכיתה אלף. שתהיה פה.

בכל התקופה הזו של המחלה של מיכלי, ההוצאות הלכו וגדלו וגדלו, ואנחנו תפקדנו פחות ופחות ״בחוץ״, כדי להיות איתה. אני כאם היום בשביל לבקש ממכם עזרה. אני לא מתביישת. כי זאת הבת שלי. ואני לא מתנצלת על שום רגע שאני נותנת כדי להיות שם בשבילה בתוך הסיוט הנורא הזה. זה מה שאמהות עושות.

אבל אני נאלצת לבקש ממכם עזרה היום. כי הגענו למצב קשה. ואנחנו מבקשים, אני מבקשת, כאמא, שתהיו איתנו פה גם לרגע, ולא תשאירו אותנו לבד בתוך ההתמודדות הזאת.

בבקשה אל תתעלמו!

שולמית.״

לתרומה  לחצו כאן<<<


על פי כללי העמותה - במקרה שייוותרו כספי תרומות מעבר לצרכי התרמה להצלת מיכל הם יופנו למקרים דומים בטיפול העמותה ובהתאם למטרותיה